Rock Timers ngurta World Class Support

Penny Auction Scripts

Easy To Understand Pricing Quick Setup Times

Ecommerce Solution

Beautiful Templates In several different layouts, easy to customize

Penny Auction Website

Mobile Responsive Works on all devices and resolutuions

Penny Auction Business

Video: Penny Ankand Software - RapidAuctionSoft

Penny Ankand Software

Quick Contact

Ne do të kthehemi tek ju së shpejti

* Ne e respektojmë privacinë tuaj

Mirë se vini në RapidAuctionSoft – Penny Auction and Ecommerce Software Solutions

Thank you for coming to RapidAuctionSoft sellers and designers of Penny Ankand Software and the Best PHP Penny Auction Script në dispozicion

Pyetni për tonë 10% Ndeshja Çmimi garanci 1-603-557-1563

Ne jemi tani në gjendje të ofrojnë integrimeve transportues mallrash rënie, që të ju ofrojmë një operacion të plotë gardian!!!

Tashmë keni një website ankand peni?
Ka lënë software shitës juaj ju pambështetur?
A është e bazuar në teknologjinë e vjetër?
A do të ketë bugs?
A do të rrëzimit?
Do të përfundojnë email në spam-?
A SEO juaj nuk punon? A nuk është e lëvizshme miqësore?

Ne mund të integrohen dizajnit tuaj dhe përmbajtjen në sistemin tonë shumë të lartë

Update i ri – Përfshin imazhe më të mirë qoshe (të zgjedhur nga 3 stilet dhe 8 ngjyra, gjithë teksti dinamike është tashmë gjuhë mbështetur gjithashtu), RSS, RSS + Atom feeds, Sitemaps për ankandet dhe përmbajtje CMS dhe ndryshimet e tjera të shumta!!!

Ne shohim përpara për të diskutuar Penny Auction Website idetë tuaja me ju. Çdo klient ka idetë e tyre dhe që ne gëzojmë shkruar kodin custom ankand, asgjë nuk është për kompleks për ne. Ne kemi marrë ngacmuar në lidhje me të gjithë klientët idetë tona, në fakt ajo është pjesa më e mirë e punës sonë…ne dashuri për të ndarë në eksitim tuaj

1-603-557-1563

Na telefononi në çdo kohë, Ne punojmë me kompanitë e huaja gjatë gjithë kohës

Pra, ju jeni serioz në lidhje me një e-commerce ose Penny Ankand Software biznesit?
Ju keni bërë kërkimin tuaj dhe të dëgjuar historitë e këqija në lidhje me platformat e tjera e-commerce, dhe janë të shqetësuar në lidhje me blerjen nga një burim i respektuar. E pra ne kemi shpinën. Me përmirësimet e lirë një garanci që është më e mira në biznes dhe periudhën më të gjatë gjykimi që kemi parë ndonjëherë. Provoni atë për 14 ditë pa rrezik në një nga serverat tanë…dhe kur të jeni gati të vendosë për serverin tuaj, ose të zgjidhni një POF zgjidhjet tona priti
Për një kohë të kufizuar kemi hapësirë ​​për 3 faqet e internetit të beta testimit….këto 3 faqet e internetit që të vendoset dhe test me përgjegjësi do të merrni atje softuer falas për jetën…përjashtuar porosi dizajn apo programimin. Të dërgoni email në lidhje me testimin beta për Ekipi ynë i zhvillimit

më moderne

Penny Ankand Software

dhe

Penny Ankand Script

në dispozicion

A keni nevojë për një zgjidhje Penny Ankand Software, Script Solutions ose një E-Commerce Zgjidhja Penny Auction

Më të mirë Penny Ankand Software, Penny Ankand Zgjidhja Script Available
Penny Ankand Script - Exhibia Clone
Në 2018 kemi vërejtur se disa shitësit e Penny ankand Software dhe E-commerce software janë duke përdorur teknika të vjetruara dhe pak, nëse jo kornizave moderne. Pra, kemi filluar me shkrim, kemi shkruar kodin tonë nga toka duke përdorur CodeIgniter për PHP tonë. CodeIgniter është një kornizë moderne MVC (model, pamje, kontrollues), e cila ndan logjikën aty ku është e nevojshme, ajo është e super të lehtë për të mësuar dhe për të zhvilluar për, është më e shpejtë se PHP tipike, më të besueshme dhe më shumë prova të ardhmen.

UpBids Clone - Shopping Cart Ecommerce Software

Por kjo nuk ishte e mjaftueshme, ne gjithashtu e kuptuan se arsyeja pse shumica e servers PHP vetëm Penny Ankand Software dështojnë për shkak se ata mbështeten në timers AJAX, tenderimit dhe mesazheve. Pra, u zhvendos të gjithë këtë për të Socket.io dhe Node.JS. Që do të thotë se serveri mund të dërgojnë mesazhe direkt tek klienti pa pasur nevojë për klientin për të vazhdimisht të kërkojë të dhëna të reja. timers tona në fakt gjetur ofertave në 1000th-së e një të dytë. Do të thotë se ofertave jonë është më e shpejtë, më të qëndrueshme dhe më të besueshme se zgjidhjet e tjera. Mos u shqetësoni për dikë duke u ankuar në lidhje me një të humbur ofertën e fundit të dytë. ofertave ynë është gjurmuar më të saktë se sa vende të tjera. Ju mund të vërtetë të shihni ndryshimin e lartë ofertuesit brenda së njëjtës sekondë nëse përdoruesit të shumta ofertën në të njëjtën kohë.

World Class Penny Auction Projektimi

Gëzuar Theme - Penny Ankand ScriptSë fundi ne kemi kuptuar shumica e klientëve të mundshëm janë më të rehatshme duke paguar për hosting dhe mirëmbajtje në pagesat mujore të lehtë, në serverat e besueshme ngarkesës balancuar, siguruar nga një nga kompanitë më të mira server në botë! Pra, ne të trajtuar çdo gjë për ju. Nëse ju më bëjnë një server të përbashkët, atëherë ne mund dhe do të shkojë në serverin tuaj nëse është e nevojshme. Por ju ende do të ketë të gjitha të mirat e version i kontrolluar software tonë.

Për një kohë të kufizuar të gjitha Të gjithë klientët e rinj të marrin instalimin e lirë, 5 orë të trajnimit dhe 5 orë e projektimit të lirë.

Ne ofrojmë më shumë se vetëm Penny ankand Solutions

na pyesin në lidhje me karrocat tona plugin.

Mbështet shtimin e gjuhëve të reja

Rock Solid timers, gjurmuar në thousandths e një të dytë. Duke e bërë atë sistemi më i saktë ofertave në dispozicion.

Provoni para se të blini. falas 2 javën gjyq.

Clones aktuale përfshijnë

 • Quibids
 • Ofertat Orange
 • Dealdash
 • Upbids
 • Exhibia
 • Bidknight
 • Coinhawk

Ne gjithashtu kemi 25 themes Penny Ankand Software që mund të aplikohen për të gjitha produktet tona, që do të thotë fleksibilitet më të madh në Dizajn për ankand tuaj Penny Software
Clone Dealash - Penny Ankand Script

na pyesin në lidhje me llojet e tjera ankand, Ne bëjmë shumë më tepër se vetëm Ankand Software Penny

Shikoni popull tanë të jetojnë Në faqen tonë demo!!!

Penny Auction Software Features

  • Regjistrimi Zakonisht para vendosjes një ofertë, shfrytëzuesi është i detyruar të regjistrohen.
  • Përdoruesit login mund të levave avantazhet e shumta të qenë një anëtar – hyni në faqen e llogarisë së tyre, bëhet një përpjekje, shtoni fonde në llogarinë e tyre dhe shumë më shumë funksione.

Dark Theme - Bidding Software

 • Blerje Credit / shtoni përdoruesit Bilanci mund të blini kredi dhe shtoni bilancin në llogarinë e tyre ose nëpërmjet portë e pagesës, bankë, ose depozitë të drejtpërdrejtë para vendosjes një ofertë.
 • Ofertat Përdoruesit mund të zgjidhni një produkt dhe të bëhet një përpjekje. Ky përdorues mund të vendos sa më shumë oferta si ata dëshirojnë, deri sa të fitojë. Ata gjithashtu mund të bëhet një përpjekje të vetme apo ruani ofertën e tyre dhe të përdorin Bidbutler për ofertën automatikisht në emër të tyre.
 • Bidbutler Bidbutler, gjithashtu e quajti autobid ose ofertën mjeshtër, është vendi ku sistemi vendos ofertat tuaja ruhen automatikisht çdo dhjetë sekonda, ose cilado interval të specifikoni.
 • SMS Ofertat Ju nuk duhet të regjistrohen dhe të hyni në për një përpjekje për SMS. Informacioni SMS ofertimit mund të shihet në ankand përkatës dhe mund të vendosen nga administratori i faqes.
 • Live Përdoruesit Historia e Ofertës mund të shihni aktivitete të veta dhe të tjera të tyre të tenderit nga seksioni historisë oferta brenda faqen detajet e produktit.
 • Fituesi Fituesi i ankandit është personi i fundit për të vendosur një ofertë kur koha arrin zero sekonda. Fituesi paguan çmimin përfundimtar për pika ankand (e cila do të jetë më e ulët se çmimi aktual).
  • Llojet e ankandit Ka shumë lloje të ankandit në treg; megjithatë, llojet më të njohura janë Auction rregullt, Ankand çmim fiks, Nilbitter Ankand, Pa pagesë Auction dhe Rookie Auction.
  • Sistemi Përmbajtja CMS Menaxhimi (CMS), është ajo ku ju mund të krijojnë faqe të ndryshme search-engine miqësore për faqen tuaj ankand – siç Rreth nesh, Na kontaktoni, Politika e privatësisë, Kushtet & Kushtet, FAQ-së, Ndihmë, Si ai punon dhe kështu me radhë.

Quibids Clone - Free Pos System 11 Llogaria User

Ofertave aktuale Lista Auction – Këtu ju mund të shikoni aktual / Jetojnë ankand të dhënat tuaja të ofertave.

Won Lista Ankand – Nga këtu ju mund të shikoni listën tuaj të ankandeve të fituara dhe të paguajë çmimin përfundimtar.

Historia e ofertës Arkivi – Përdoruesit mund të shikoni arkivin e ofertës nga këtu.

Shto Found (Blerje Pack ofertës) – Përdoruesit mund të shtoni ekuilibër në mënyrë që të bëhet një përpjekje nga ky seksion.

Metoda e pagesës – Përdoruesit mund të zgjidhni çdo metodën e pagesës, të gjitha shumë i besueshëm, dhe të paguajë çmimin përfundimtar të ankandit të. PayPal është pagesa portë parazgjedhje.

Historia Transaction – Përdoruesit mund të shihni të gjitha aktivitetet e tyre transaksionit nga ky seksion.

Shpengoj kodin – Përdoruesit mund të shpengojë ofrojnë kodet e veçanta që janë të ofruara nga admin si një formë e promovimit vend.

Referojuni një shoku – Përdoruesit mund t'i referohemi sa më shumë miq si ata dëshirojnë. Për çdo rekomandim që ata mund të marrin kredi bonus përcaktuara nga admin.

Ndrysho fjalekalimin – Përdoruesit mund të ndryshojnë fjalëkalimin e tyre të llogarisë nga këtu.

Llogaria mbyllur – Përdoruesit mund të mbyllë llogarinë e tyre dhe ata nuk mund të hapni llogarinë e tyre me të njëjtën adresë email përsëri.

Newsletter Setting – Përdoruesit mund të mundësojnë ose çaktivizoni opsionin Newsletter Abonimi nga ky seksion.

 • Subscribe Vizitorët Newsletter mund të regjistroheni për ankand newsletter për të marrë njoftime, reja dhe ofertat.
 • Kategoria Menaxhimi admin mund të menaxhuar (shtoj, redaktoj apo fshij) kategoritë dhe kërko për kategori ose me emër ose ID.
 • Auctions Menaxhimi Admin mund të shtoni, redaktoj apo fshij ankandeve dhe të kërkoni për ta me emër, Statusi, Lloji dhe ID. Admin gjithashtu mund të kopjoni të njëjtin ankand, si dhe të parë në histori ajo e ofertimit dhe detaje të tjera.
 • Auctions Report / Delivery Admin mund të shihni raportin e ankandit fituar apo detajet e fituesit. Admin mund të ndryshojë statusin në pritje ankand për shpërndarjen nga ky seksion.
 • Website Vendosja admin mund të vendosni parametrat faqen nga ky seksion.
 • Menaxhimi Anëtar admin mund të shtoni, redaktoj apo fshij përdoruesit ose kërko për statusin e tyre, emrin dhe ID. Admin mund të shohin ofertave përdoruesve & historia e transaksionit.
 • CMS admin mund të shtoni, redaktoj apo fshij ndonjë përmbajtjen e site të tilla si Ndihmë, FAQ, Privacy Policy dhe kështu me radhë.
 • Email Vendosja admin mund të zgjidhni vendosjen email nga ky seksion – aktivizuar email, harruar fjalëkalimin etj.
 • Menaxhimi Fituesi i admin mund të vendosni listën fitues me imazhin e tyre, adresë, dhe reagimet e tyre.
 • Statistikat e internetit të admin mund të shikoni raportin e faqen e internetit dhe të eksportuar raportin në formatin CSV.
 • Time Zone Vendosja admin mund të vendosni vendosjen zonën kohore të vendit të tij nga ky seksion.
 • Oferta / Menaxhimi i veçantë Promovimi
 • Herën e admin mund të vendosni oferta speciale dhe shpërblimet për të promovuar faqen e tyre. Kodet bonus do të ketë një afat kohor set.anije Theme - Penny Ankand Script
 • Bonus Vendosja admin mund të vendosni të hyrjes dhe të referimit bonuse.
 • Pack ofertës Menaxhimi admin mund të vendosni pako të ndryshme të ofertës së bashku me kredi të lirë. Admin mund të shtoni, redaktoj apo fshij çdo Pack ofertës.
 • Ndihmë / FAQ Menaxhimi Krijo Ndihmë dhe FAQ faqet e së bashku me një përshkrim.
 • IP bllokojnë admin mund të bllokojë çdo IP për qasje të mëtejshme internetit.
 • Ndrysho fjalëkalimin admin mund të ndryshojnë fjalëkalimin e tyre të llogarisë nga këtu.
 • live Support
 • pauzë Auctions
 • relist auto dhe listën auto ankandeve
 • Identifikohuni me Facebook apo Twitter
 • addons shumta / plugins dhe karakteristikat optiona
 • Shkruar në kornizat moderne do të thotë se është e qëndrueshme dhe të parashikueshme  Recent Posts

 • Mbështetje dropship

  New Dropship addon ka mbështetje për Doba dhe MegaGoods, më shumë dropshippers për të shtuar gjatë disa ditëve të ardhshme. Të marrë dhe drejtimin me një dyqan në disa klikime të thjeshtë

 • Futja Reklamim

  Tani lehtë të krijojë reklama për të promovuar ankand, produkte ose faqet, dhe madje edhe të ardhurat colect mujore përmes lejuar reklamuesit e palës së tretë. Ky është një përmirësim i paguar, por ajo është ne që do të imporve suksesin tuaj si një pronar biznesi si ajo mund të përdoret gjithashtu për të siguruar backlinks për faqen tuaj te internetit. Lehtë për t'u përdorur, easy t […]

 • Penny Auction Dizajn Temat

  Futja temat e shtjelluara në tonë 20+ templates, combos nën template…me gati 30 temat dhe në rritje…ju tani mund të krijojë mbi 500+ harton krejtësisht unike. shumë në bazë të pushimeve

 • Feel Stuck with Bad Penny Auction Software, Penny Auction Script or Penny Auction Design

  If you feel as though you were taken advantage of or are unhappy with your client software we can take ALL of your existing data and design and imporrt it into our system meaning no downtime when you decide to switch your software provider. Many of our competitors are known for abandoning their clients and […]

 • Dynamic Language Support, let your site reach more people

  New Addon for Penny Auctions, Shopping and POS codeauto translate content from the admins default language to all languages they have enabled in their program (pos, shopping or auctionsebay auctions coming by end of year BTW). This addon works for products and meta tags right now, but requires a google account for their translation API. […]